Dom Wypoczynkowy AGA znajduje się w Ustce przy ul. Tulipanowej 1, leżącej w pobliżu żywicznego lasku sosnowego z dala od ruchliwych ulic.

Oferujemy wczasy rodzinne z wyżywieniem.

Dom Wypoczynkowy AGA to całoroczny obiekt, położony na ogrodzonym terenie, przygotowany do przyjęcia 51 osób. Nasi Goście znajdą tu wygody niezbędne do spokojnego spędzenia czasu wolnego.

Pokoje

Dysponujemy pokojami 2-, 3- i 4- osobowymi. Każdy z nich posiada łazienkę, telewizor, sprzęt plażowy. W wyposażeniu pokoi znajdują nowoczesne meble. W większości pokoi jest balkon.

Otoczenie obiektu

Podróżujący własnym transportem mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu znajdującego się na terenie ośrodka.
Na zewnątrz obiektu znajdują się ławki oraz miejsce na grilla i ognisko.
W miejscach ogólnodostępnych- bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Naszych Gości dowozimy do miasta własnym transportem (busem) w obie strony gratis. Poza naszym transportem mają Państwo do dyspozycji autobus miejski. Co godzinę (po uiszczeniu opłaty klimatycznej -bezpłatnie) odjeżdża z przystanku oddalonego od ośrodka ok. 150 m.

Wyżywienie

Sala jadalna przystosowana jest dla 100 osób. Podajemy śniadania, obiady, kolacje.

Atrakcje

Wieczorem można miło spędzić czas na wieczorku tanecznym.
Dom Wypoczynkowy  AGA to idealne miejsce do spędzenia wolnego czasu z rodziną, znajomymi i przyjaciółmi – przy smakowitych potrawach tradycyjnej kuchni polskiej.

Podczas spacerów w okolicach naszego ośrodka będą mogli Państwo docenić uroki morskiego krajobrazu, a spragnionych słońca, plaży i  kąpieli zapraszamy na pobliską plażę.

 

Kontakt

logo aga orange kontakt  Dom Wypoczynkowy AGA
76-270 Ustka, ul. Tulipanowa 1

 59 814 91 31
 601 344 200
 aga-ustka@wp.pl

Kamera na pylonie kładki w Ustce

rope bridge 4612425 640